Posiadasz kartę dużej rodziny ? Zgłoś się do nas i odbierz 5% rabatu na instalacje Fotowoltaiczną oraz pompy ciepła!

Miło nam poinformować, że firma Install Energy respektuję Kartę Dużej Rodziny!

Wiemy jak ciężko w dzisiejszych czasach utrzymać dużą rodzine. Rachunki z miesiąca na miesiąc stają się coraz większe, a podatki coraz wyższe. Dlatego wychodzimy temu na przeciw i oferujemy naszym klientom specjalny rabat 5% na montaż instalacji fotowoltaicznej aby obniżyć rachunki za prąd prawie do zera jak również montaż pompy ciepła aby można było zapomnieć o ogrzewaniu.
Nie zwlekaj i odbierz rabat już dziś.

Aby otrzymać rabat wystarczy okazać kartę – nic prostszego*

Od 2019 roku – rozszerzono krąg osób uprawnionych do Karty o rodziców, którzy kiedykolwiek posiadali co najmniej  troje dzieci.

Od 2019 r. liczba Kart wydanych rodzicom z tej grupy wynosi ok. 739 tys.

https://www.youtube.com/watch?v=e8g_m8wZLkA&ab_channel=MinisterstwoRodzinyiPolitykiSpo%C5%82ecznej
 

* Rabat może zostać naliczony tylko przed otrzymaniem oferty i podpisaniem umowy.

3 Replies to “Karta dużej rodziny – Fotowoltaika | Pompy ciepła”

  1. Skorzystałam z karty dużej rodziny i otrzymałam obiecany rabat. Bardzo polecam!

  2. Chciałem podziękować za dostarczenie tak obszernej i kompleksowej analizy. Twój artykuł nie tylko przekazał informacje, ale również zainicjował refleksję i dyskusję, co jest prawdziwym sukcesem.

  3. Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca do odwiedzenia w sieci – ten blog to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji, gdzie każdy artykuł przynosi nowe spojrzenie na tematy, które mnie interesują, i zachęca do refleksji nad nimi, co sprawia, że codziennie wracam tu z jeszcze większym zaciekawieniem i oczekiwaniem na kolejne wpisy!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now Button 12000 PLN dotacji! Zadzwoń!