Sławomir Ambasadorem Naszej Marki

 

 

Sławomir to jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych ⭐GWIAZD⭐ w Polsce. Jego piosenki są znane i lubiane przez miliony fanów. Nawet jeśli ktoś nie jest wielkim fanem stylu ROCK Polo – to charyzma i talent, jakie przedstawia nasz ambasador sprawia, że trafia do najbardziej wymagających osób – tak jak Install Energy!
Współpraca miedzy Sławomirem a Install Energy miała swój początek już w 2021r. Wówczas powstał pomysł stworzenia wspólnie spotu reklamowego.
Zamiłowanie do motoryzacji oraz EKOlogii sprawiło, że powstał kultowy klip, który możecie zobaczyć poniżej:

 

Dlaczego Sławomir?

Nawiązanie współpracy ze Sławomirem to dla nas ogromny zaszczyt. Jest on osobą charyzmatyczną, energiczną i pełną pasji. Te cechy doskonale wpisują się w nasze wartości i misję.

Sławomir jest również symbolem sukcesu i osiągnięć. Od początku swojej kariery konsekwentnie dąży do celu i osiąga swoje cele. To właśnie ta cecha sprawia, że jest on inspiracją dla wielu osób.

 

Wpływ na wiarygodność i stateczność marki

Współpraca ze Sławomirem, czyli jednej z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce to dla nas potwierdzenie naszej wiarygodności i stateczności na rynku. Jego obecność w naszej kampanii reklamowej pomoże nam dotrzeć do nowych klientów i budować pozytywny wizerunek marki.

Współpraca ze Sławomirem to dla nas strategiczny krok, który pozwoli nam na dalszy rozwój marki. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy będziemy w stanie osiągnąć nasze cele i zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług.

Warto dodać, że Sławomir jest również entuzjastą ekologii i aktywnie wspiera działania na rzecz ochrony środowiska. To kolejny aspekt, który łączy go z naszą marką.

Jesteśmy przekonani, że współpraca ze Sławomirem będzie dla nas owocna i przyniesie wiele korzyści.

Call Now Button 12000 PLN dotacji! Zadzwoń!