Audyt

_IGP2728

10

lat
Doświadczenia

Indywidualne podejście do każdego klienta

Bezpłatny audyt

Przed zamontowaniem instalacji fotowoltaicznej przeprowadzamy szczegółowy audyt, który umożliwia nam zmaksymalizować prace instalacji, indywidualne dobranie mocy i podzespoły instalacji. Z uwagi na roczne rozliczanie gromadzonej energii w sieci audytor dokonuje analizy rocznych rachunków za prąd, które pozwolą nam określić zapotrzebowanie energii na cały rok, ukierunkowania połaci dachowych, pokrycia dachowego oraz kąt nachylenia dachu. Niezbędne jest również określenie występujących zacienień, które mogą wpłynąć na wydajność instalacji. Audytor określa trasę poprowadzenia przewodów, umiejscowienie falownika, skrzynek elektrycznych oraz wpięcia do sieci energetycznej.

Zachęcamy do wypełnienia elektronicznej wersji audytu, wypełnienia formularza zgłoszeniowego wizyty bądź umówieni się na wizytę telefonicznie !

Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza audytowego

Poznaj koszt Twojej instalacji

Formularz audytowy

  Dane kontaktowe

  Adres pod którym będzie zamontowana instalacja

  Informacje o instalacji fotowoltaicznej

  Roczne zużycie energii w KWh *można odczytać z rachunków miesięcznych sumując KWh (bądź średniomiesięczne wartość (PLN) rachunków za prąd – w zależności od taryfy rachunek może być nieadekwatny do zapotrzebowania na instalacje)

  Rodzaj instalacji *jeśli grunt to ilość metrów przekopu kabla do punktu podłączenia do sieci – skrzynka rozdzielcza bądź gniazdo siłowe (jeśli instalacja jednofazowa może być zwykły punkt elektryczny)

  Pokrycie dachowe

  Usytuowanie połaci dachowej

  Ilość połaci dachowych na których będą panele PV

  Zdjęcie budynku z widoczną połacią dachową na której będą panele PV

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie Install Energy Natalia strzesak informacji handlowych drogą elektroniczną bądź telefoniczną
  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Install Energy Natalia Strzesak podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania bądź wniosku zgłoszeniowego przez formularz kontaktowy.
  Zobacz więcej...

  Zadzwoń do Nas po wycenę!

  Audyt telefoniczny

  Twoja instalacja będzie niestandardowa?

  Chcesz poznać dokładny koszt oraz szczegóły dotyczące instalacji i rozmieszczenia urządzeń wchodzących w jej skład? Skontaktuj się z Nami telefonicznie lub umów indywidualną wizytę Naszego specjalisty.

  Call Now Button 12000 PLN dotacji! Zadzwoń!