Montaż i serwis

_IGP2651

12

lat
Doświadczenia

Sprawnie i profesjonalnie

Montaż Instalacji

Dzięki uprzednio przeprowadzonemu audytowi instalacji nasi instalatorzy montują panele fotowoltaiczne w najbardziej optymalnej lokalizacji. Wyspecjalizowana kadra dysponuje profesjonalnym sprzętem a wiedzę ekip monterskich potwierdzają liczne szkolenia i certyfikaty z zakresu montażu.

Posiadamy także świadectwa kwalifikacji uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

Po zakończonej pracy otrzymują państwo szkolenie z obsługi oraz zdalny podgląd instalacji.

Audyt przed montażem

Wykwalifikowani technicy

Najwyższej jakości komponenty

Optymalna instalacja

Gwarancją są objęte

Falownik, panele fotowoltaiczne, konstrukcja, usługa instalacji, inne elementy montażowe (przewody, zabezpieczenia AC, zabezpieczenia DC)

W naszej ofercie posiadamy usługę serwisową

Serwis instalacji fotowoltaicznej

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy do serwisu

Formularz serwisowy

  Dane kontaktowe

  Adres pod którym zamontowana jest instalacja

  Informacje o instalacji fotowoltaicznej

  Data montażu

  Zdjęcie usterki (np. kodu błędu, pęknięcia itd.)

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie Install Energy Natalia strzesak informacji handlowych drogą elektroniczną bądź telefoniczną
  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Install Energy Natalia Strzesak podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania bądź wniosku zgłoszeniowego przez formularz kontaktowy.
  Zobacz więcej...

  Zgłoszenia usterki telefonicznie bądź mailowo

  Sprawdź wcześniej!

  Przed wysłaniem zgłoszenia awarii instalacji fotowoltaicznej czy też innej nieprawidłowości w działaniu sprzętu należy sprawdzić czy nie występując jakieś nieprawidłowości po stronie sieci bądź czynników atmosferycznych:

  1. Czy w każdej z trzech faz jest wystarczające bądź mieszczące się w granicy pracy falownika napięcie 230V +- 10%. Czy zabezpieczenia AC instalacji PV przy falowniku (lub innym miejscu) oraz zabezpieczenia w rozdzielnicy głównej budynku są załączone? Jeśli nie, załącz i sprawdź stan instalacji.
  2. Czy na modułach zalega warstwa śniegu bądź występują zanieczyszczenia? Jeśli w znacznej części na modułach fotowoltaicznych zalega warstwa śniegu bądź jakiegoś zanieczyszczenia, przyczyną niepracującej instalacji może być zbyt niskie napięcie na panelu fotowoltaicznym spowodowane zbyt wysokim zacienieniem paneli fotowoltaicznych. Jeśli taka sytuacja ma miejsce w Państwa instalacji, zaleca się sprawdzenie stanu instalacji, gdy na modułach fotowoltaicznych nie będzie zacienień.

  Realizacja zgłoszenia

  Usługa serwisowa

  Aby zgłosić usterkę prosimy wypełnić powyższy formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie

  W ciągu kilkunastu najbliższych  godzin zadzwonimy do Ciebie z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, potwierdzimy informacje ze zgłoszenia i umówimy termin wizyty ekipy serwisowej. Pamiętaj, że termin usunięcia usterki zależy od jej rodzaju. Jeśli niezbędna będzie wymiana elementów, to w zależności od materiału i dostawcy, czas oczekiwania może się wydłużyć. O czasie oczekiwania powiadomimy Cię, tak szybko jak będzie to możliwe, podczas weryfikacji zgłoszenia lub w podczas wizyty ekipy serwisowej.

  Usługa serwisowa poza gwarancyjna – 100 zł / h + 1zł/ km ( dla osób u których nie wykonywaliśmy instalacji, Bądź okres gwarancyjny minął )

  Call Now Button 12000 PLN dotacji! Zadzwoń!