Wybierz jakość

Panele fotowoltaiczne to kluczowy element całej inwestycji – to w nich następuje właściwy proces wytwarzania energii. Dzięki zjawisku fotowaltaicznemu, promieniowanie UV (promienie świetlne)  zostaje zamienione na  prąd elektryczny.

Najważniejszym etapem całej inwestycji jest odpowiednie umiejscowienie paneli. Z uwagi na to, że nawet najmniejszy cień padający na ogniwo w panelu fotowoltaicznym może osłabić prace całego układu stosuję się praktykę montażu paneli w najmniej zacienionym miejscu, bądź zastosowanie urządzeń mających na celu odłączenie zacienionego panelu z układu tak, aby reszta działała w maksymalnym zakresie swojej pracy.

SYSTEM STANDARD

Indywidualne dobranie instalacji do Twoich potrzeb: STANDARD postaw na najlepsze komponenty na rynku Opcja standard przeznaczona jest dla klientów u których nie występują zacienienia ani inne przeszkody stojące na drodze do maksymalnej pracy instalacji.

SYSTEM SMART

SMART dla maksymalnej optymalizacji produkcji instalacji Dla klientów którzy mają wymagające dachy, na których występują liczne zacienienia np. jaskółki oferujemy system SMART, który dodatkowo wyposażony jest w optymizery mocy. Pozwalają bowiem one działać każdemu panelowi jako osoby układ bez spadku liniowego mocy całej instalacji w przypadku zacienienia jednego z paneli bądź jego części.

W naszej ofercie panele fotowoltaiczne czołowego światowego producenta
Call Now Button 12000 PLN dotacji! Zadzwoń!